שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר
חפשו את החצי השני שלכם

הכרויות באינטרנט און-ליין

הכרויות אונליין באינטרנט לבני 40-50 +

מי אמר שעולם ההכרויות אונליין באינטרנט מיועד אך רק לצעירים בשנות העשרים או השלושים לחייהם?
היום יותר מתמיד סצנת ההכרויות ברשת פורחת גם עבור בני ארבעים, חמישים ותתפלאו אפילו בגילאים מאוחרים יותר.

אין זה פלא, הרי תוחלת החיים עולה כל הזמן, רבים מאיתנו מקדישים שנים רבות לקריירה לפני שאנחנו מחליטים להקים תא משפחתי, וחלקנו מגיעים למצב שעלינו לפרק את חיינו בפרק א' של זוגיות ולהתחיל לחשוב על פתיחת פרק ב', פרק חדש, בשנות ה-40 או ה-50 פלוס לחיינו. אז מה הפלא שעולם ההכרויות באינטרנט פורח היום יותר מתמיד גם עבור גברים ונשים בגילאים אלו?

לשמחתם של בני גיל ה-40 וה-50+, גברים ונשים, בניגוד לעבר, יש לא מעט פלטפורמות בהן מתאפשר לאנשים מבוגרים להכיר בני זוג חדשים ולצאת לדייטים. אם בעבר שוק ההכרויות פנה בעיקר לצעירים אשר חיפשו זוגיות, עם השנים התרחבה החשיבה בתחום וכך התפתחו להן פלטפורמות עבור היכרויות לגיל 40 ומעלה, בעיקר באינטרנט.

לפני שנסקור את אותן פלטפורמות חדשות, נסקור בתחילה כיצד בעבר וגם היום אפשר למצוא זוגיות חדשה בגיל 40 פלוס בצורות שונות. אחת הדרכים הפופולאריות היא באמצעות קבוצות מפגש שמיועדות לבני 40 ו-50, קבוצות שמאורגנות על ידי מנחי קבוצות למיניהן אשר מציעים מפגשים לצורכי היכרות, לעיתים על בסיס אזור מגורים, תחביבים משותפים וכדומה. דרך פופולארית אחרת היא באמצעות טיולים שמיועדים לרווקים/רווקות, גרושים וגרושות בגילאים אלו. מטרת הטיולים היא גם ליהנות וגם להכיר אחד את השנייה.

כיצד רשת האינטרנט שינתה את התמונה?

רשת האינטרנט היא כיום הזירה הפופולארית ביותר להיכרויות אונליין בין בני זוג. אנחנו מכירים את זה בעיקר בקרב בני עשרים ושלושים, אך באופן לא מפתיע תחום זה משגשג גם בקרב בני ארבעים וחמישים פלוס:

1. אתרי היכרויות שפונים באופן ישיר לגילאים אלו. מדובר על אתרי היכרויות שמיועדים למבוגרים, עם אפשרות למבחר עצום ומגוון של מועמדים, מתוך כוונה לתת להם מקום בו הם יכולים להכיר אחד את השנייה.

2. אתרי היכרויות שנפרשים על פני גילאים שונים. כפי שבני עשרים ושלושים יכולים למצוא שם את בני ובת זוגם כך גם בני ארבעים וחמישים, כל מה שעליהם לעשות זה לציין את הגיל שלהם, תחביבים, במה ובמי הם מתעניינים, מה הם מחפשים, וכך הם יכולים למצוא את האיש או האישה שהם בוחרים להזדקן לצידם

3. פורומים להיכרויות – לצד אתרים שמיועדים להיכרויות, אפשר למצוא פורומים שונים בהם אפשר להכיר אנשים. מדובר על פורומים בהם יכולים המשתתפים לקיים שיחות ועם הזמן לפרוש לשיחות אישיות ביניהם, שיחות שעם הזמן יובילו גם למפגשים ואולי אף להיווצרות קשר רציני.

4. גם הרשתות החברתיות ובמיוחד פייסבוק תרמו את שלהם לעניין באמצעות קבוצות להיכרויות מבוגרים. אפשר למצוא קבוצות שמיועדות באופן ישיר ליצירת קשר רומנטי וניתן למצוא גם קבוצות למטרת פעילויות משותפות, למשל טיולים משותפים, סרטים או פעילויות אחרות אשר מתוכם גם יכירו אחד את השנייה למטרות רומנטיות.

* גם אתם משתוקקים למצוא אהבה חדשה? 
לפעמים היא נמצאת ממש מעבר לפינה -
לחצו כאן.