שתף ב-Facebook
שתף ב-Twitter
שתף ב-WhatsApp
לחץ ליצירת קשר
דף כניסה לחץ להרשמה ההודעות שלי חיפוש מורחב שאלות ותשובות צור קשר
חפשו את החצי השני שלכם

benshabbat

יש חיבור? כן לא אולי

תיאור כללי:

  • גבר, מזל בתולה, 47
  • קריית חיים, חיפה והצפון
  • מעוניין באישה (בגילאי 40-49)
  • נישואין, הקמת משפחה, זוגיות
על עצמי
אני בחור בעל לב הזהב,אמין,משכיל,אחראי,רציני,רגוע ומתחשב,בחור עתיר הישגים שאפתן המחפש להגיע לטוב ביותר,יודע מה הוא רוצה מעצמו,יודע מה מגיע לו ומה לא,איש שיחה עם ראש על הכתפיים שיודע להקשיב,לכבד ולפרגן. אני סטודנט הנדסאי חשמל שנה שלישית ואחרונה לסיום התואר מתכוון לעסוק בתחום זה ולהמשיך ללימודיי השלמה לתואר ראשון B.S.C מהנדס חשמל זרם חזק במידה ואני אתאים למרות גילי המתקדם. כמו-כן סיימתי בהצטיינות יתרה מכינה קדם אקדמית לבני 30+ במכללה האקדמית גליל מערבי ולקראת פרישתי משירות מילואים פעיל הועלתי לדרגת רס"ר. אני אוהב את הבילוי הביתי ואת הבילויים במקומות השקטים והרומנטיים ולפעמים אני מבלה גם בקניונים. אני נהנה ממוזיקה ישראלית וגם סרטים וסדרות מצליחים,מגלישה באינטרנט,מקריאת ספרים במגוון נושאים ביהדות,מתמטיקה,פיזיקה ומקצועות החשמל והאלקטרוניקה תחומים שבהם אני לומד ועוסק וגם לשבת לפעמים בבית ולצפות בטלוויזיה. אני מאמין שבזוגיות הכי חשוב החיבור בין שני הזוג,רצינות,כבוד ואמון הדדי,הקשבה והמון אהבה. החלום שלי זה לגור בבית משלי באזור מפותח יותר כך שיהיה לי ולבת זוגתי עתיד טוב יותר וחינוך טוב יותר לילדיי.
183 ס"מ
שטני
75
חום
רזה
רווק/ה
אין

הרגלים

לא מעשן
לא נוגע
לא פעיל/ה
הליכת בוקר / ערב, אינטרנט
חיות זה לא בשבילי
השכלה גבוהה כלשהי
טכנאי / מדעי
אספר בהמשך
מסורתי
בבית ובחוץ
ספרדי
עברית, אנגלית

זוגיות

הדייט המושלם:
כתוב בפרשת בראשית:"לא טוב היות האדם לבדו ואעשה לו עזר כנגדו ויהיו לבשר אחד",על-פי הזוהר הקדוש מביאים המפרשים את הסוגיה המתייחסת גם לגבר וגם לאישה שאדם ללא זיווג הוא נקרא לפי שפת הזוהר הקדוש "פלגא דגופא" כלומר: חצי אדם ואף על-פי שזיווגו של אדם קשה כקריעת ים סוף על כל אדם צריך לעשות את ההשתדלות כדי להגיע לשלמות וזה מתבטא בראש ובראשונה באהבה שהיא שורש החיבור כי הקב"ה הוא שותף מלא ביצירת החיבור הנקרא "אהבה" בין בני הזוג ועל-פי המפרשים המילה "אהבה" המורכבת מ-4 אותיות כאשר האות א' רומזת על שיתופו של הקב"ה שהוא על-פי הקבלה נקרא "אלופו של עולם" ומ-3 האותיות נוצרת המילה "הבה" שפירושה "נתינה" ולכן על-פי מקורות אלו אהבה היא בשבילי למרות שמושג זה קשה לביאור כי זה דבר שבני הזוג מרגישים אחד כלפי השני בכל המובנים כלומר אם יש תשוקה וריצוי בין שני בני הזוג או אם אין. כשיש אהבה בין שני בני הזוג אז יש גם שיתוף פעולה מלא,נתינה,אימון וכבוד הדדי דבר התורם לזוגיות וחיים טובים ובריאים יותר ולהמון אושר בין בני הזוג.
על בן / בת זוג הרצוי:
אני מחפש בחורה שבאמת אבל באמת מעוניינת בקשר למטרה רצינית שתוביל לזוגיות בריאה,טובה ויציבה לטווח ארוך בלי משחקים ובלי סטוצים,קשר שיוביל לנישואין וכמובן להביא ילדים לעולם כי אני מאוד אוהב ילדים,בחורה שתהיה כמוני ותקבל אותי כמו שאני ללא הבדל לפי מוצא,עיסוק מקצועי,מעמד כלכלי ומקום מגורים ושיהיה לי נעים בחברתה. חשוב לי שבת הזוג שלי תהיה רצינית,חמה,סבלנית,רגועה ומתחשבת,שיהיה לה אוזן קשבת,שיהיה אפשר לחלוק איתה את חיי במה שאני מרגיש ואני אדע בוודאות שהיא שלי לתמיד ולא של אף אדם אחר ואוכל להיות איתה לבד רק את ואני. אם מתאים לך ללכת לים יחפים ואת נהנית לנסוע לנופש רומנטי-כנראה שנסתדר טוב.

העדפות חיפוש

אישה
40 - 49
עברית, אנגלית